Garraioa
Abusu Ikastolak AUTOCARES CUADRA empresaren bitartez garraio zerbitzua eskaintzen du. Bi ibilbide ezberdin daude:
1. Basauri-Ikastola
Basauriko Udaletxea | 8:06 |
Miradores (Basauri) | 8:08 |
Indalecio Prieto | 8:20 |
Los Caños | 8:26 |
Atxuri (Champion) | 8:30 |
Bilborock | 8:33 |
Sala Cuna | 8:37 |
Zamakola 2 | 8:40 |
Ikastola | 8:55 |
Ikastola - Basauri
Ikastola | 16:35 |
Sala Kuna | 16:48 |
Atxuri (Champion) Donibane Plazatxoa 6 |
16:52 |
Los Caños | 16:54 |
Indalecio Prieto 1 | 16:57 |
Basauriko Udaletxea | 17:15 |
Kale Nagusia | 17:17 |
2. Errekalde-Ikastola
Rekalde | 8:00 |
Gordoniz 49 | 8:02 |
Miribilla Askatasun Etorbidea (Rotonda) | 8:09 |
Olano kalea 8 | 8:14 |
San Nikolas | 8:25 |
Udaletxea | 8:30 |
Zumalakarregi | 8:36 |
Ikastola | 8:45 |
Ikastola-Errekalde
Ikastola | 16:35 |
Zumalakarregi | 16:47 |
Udaletxea | 16:54 |
San Nikolas | 16:57 |
Bilborock | 17:03 |
Olano | 17:07 |
Askatasun Etorbidea (rotonda) | 17:10 |
Ciudadela 1 | 17:18 |
Gordoniz 49 | 17:20 |
GARRAIO PUBLIKOAN IRISTEKO